Siła smaku, witamin i kolorów – poznaj jakość jabłek z Europy

Siła smaku, witamin i kolorów – poznaj jakość jabłek z Europy

„Siła smaku, witamin i kolorów – poznaj jakość jabłek z Europy”, to kampania promocyjna prowadzona przez Stowarzyszenie Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw "Unia Owocowa", której celem jest promocja jabłek europejskich w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Drugi rok naszej kampanii będzie owocował wieloma atrakcyjnymi aktywacjami, a jedna z nich już niebawem w Dubaju. 

Mamy ogromna przyjemność poinformować, iż w począwszy od 31-go stycznia, będziemy prowadzić dwutygodniową kampanię promocyjną w czterech popularnych centrach handlowych w Dubaju, gdzie będziemy mieli stoiska promocyjne, na których będzie można otrzymać w prezencie europejskie jabłko! Cała akcja potrwa dwa tygodnie a będzie można nas spotkać w City Center Mirdiff (31.01-06.02.2021), City Center Deira (31.01-06.02.2021), City Center Me’iasem (08-14.02.2021) oraz City Center Al Barsha (08-14.02.2021). 

Przez dwa tygodnie będzie można odwiedzać nasze stoiska, zasięgnąć informacji na temat promowanych przez nas jabłek oraz skosztować naszych jabłek. Ze względu na bezpieczeństwo i obecną sytuację związaną z pandemią Covid-19, jabłka będą rozdawane w całości w tekturowym opakowaniu. 

Postaramy się też odpowiedzieć na ewentualne pytanie, gdzie można kupić nasze jabłka, czym się charakteryzują i na czym polega ich fenomen. Nasze stoiska będą do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia wspomnianych centrów handlowych, a więc – w dni tygodnia (niedziela – czwartek) od 10:00 rano do 22:00, natomiast w weekendy (piątek-sobota) od godziny 10:00 rano do godziny 24:00.
Zapraszamy do degustacji!